Logo
Facebook/noki     twitter/noki
Kurumsal Giriş Kurumsal Giriş
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
Hakkımızda


Üretiyoruz:  Ofislerinizde sıklıkla kullandığınız polipropilen bazlı, doğa dostu dosyalama ürünlerini, klasörleri, ayraçları ve hatta çocuklarınızın defter ve kitap kaplıklarını, mantar panoları, beyaz yazı tahtalarını üretiyoruz. PP Poşet ve telli dosya üretiminde, tek çatı altında Avrupa’da faaliyet gösteren en kapsamlı üreticiyiz, toplam Avrupa pazarının %15i Adapazarı tesislerimizde üretilmektedir.


İthal ediyoruz: Üretemediklerimizi dünyanın seçkin markalarına üretim yapan tesislerde kendi markamızla ürettiriyoruz.


Dağıtıyoruz:  Tüm ürünlerimizi 365 gün stokta bulundurarak, Türkiye’nin en seçkin satış noktalarına, web satış mağazalarına, yaygın market ve hiper marketlerine dağıtıyoruz.


İhraç ediyoruz: Avrupa’da 40 ülkeye NOKI markası altında veya müşterinin markası ile 20 yıldır ihracat yapıyoruz. Uzun yıllardır, Türkiye’nin en çok ihracat yapan ilk 1000 firması içindeyiz.


Koruyoruz: Üretirken, dağıtırken, işimizin her anında ve evresinde içinde yaşadığımız dünyanın sınırlı kaynaklarını sarf ederken, çevremizi koruyor, yeniden kullanılabilir materyalleri kullanıyor, yenilenebilir enerji olanaklarını maksimize etmeye çalışıyoruz.


Değişiyoruz: 22 yıldır hiç durmadan değişiyoruz. Yenilikçi ve özgün tasarımlarla kaliteden ve değerlerimizden taviz vermeden değişiyor ve gelişiyoruz.


Saygı duyuyoruz: 350 yi aşkın çalışanımıza, bayilerimize, tedarikçilerimize ve mallarımızı tüketen insanlarımıza değer veriyor, saygı duyuyoruz. Ürünlerimizde insan sağlığına zarar verecek hiç bir madde kullanmıyoruz, tüm sağlık kanun, kural ve yönetmeliklere uygun üretim yapıyoruz ve yaptırtıyoruz.


İnanıyoruz: İşimize, markamıza, çalışanlarımıza ve bayi kanalımıza, Türkiye’mizin geleceğine inanıyoruz. Her yıl yeni yatırımlarla üretim kapasitemizi, ürün yelpazemizi büyütüyor, geliştiriyoruz.

 

1994 yılında çıktığımız bu yolda, değerlerimizden taviz vermeden, üzerine katarak, iş ortaklarımıza da kazandırarak, hep beraber daha üretken ve daha faydalı olmaya çalışıyoruz.