Bülten — Noki'yi takip edenler için

Kırtasiye Ürünleri İhracatında Birinci Olduk

Bir kez daha ‘İhracatın Yıldızı’ Ödülü ile başarımızı egale ettik! Derya Kırtasiye Dış Tic. Ltd. Şti., İKMİB İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından her yıl düzenlenen derecelendirmede, 2020 yılında da ‘Plastik Kırtasiye ve Oyuncak İhracatı’ kategorisinde birinci oldu.Ürünleri 40’dan fazla ülkede satılan ve uzun yıllardır Türkiye’nin en çok ihracat yapan firmaları arasında yer […]

Bir kez daha ‘İhracatın Yıldızı’ Ödülü ile başarımızı egale ettik!

Derya Kırtasiye Dış Tic. Ltd. Şti., İKMİB İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından her yıl düzenlenen derecelendirmede, 2020 yılında da ‘Plastik Kırtasiye ve Oyuncak İhracatı’ kategorisinde birinci oldu.
Ürünleri 40’dan fazla ülkede satılan ve uzun yıllardır Türkiye’nin en çok ihracat yapan firmaları arasında yer alan NOKI, bu yıl da ilk sırada yer aldı.
Raffles Otel’de düzenlenen törende, Derya Kırtasiye adına ödülü İhracat Müdürü Semih Yorohan aldı.
Ticaret Bakanı yardımcısı Rıza Tuna Turagay’ın katılımıyla bu yıl altıncısı gerçekleştirilen “İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni”, YouTube ve sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlandı.
27 yıllık deneyimi, 1000’den fazla ürün çeşidi ve 40’tan fazla ülkeye ihracatıyla, ofis kırtasiye ürünlerinde kalite ve güvenilirliğin simgesi NOKI, yaygın dağıtım ağı, hızlı teslimat ve satış destek danışmanlığıyla, her zaman müşterilerinin en yakın iş ve çözüm ortağıdır.
Kırtasiye ürünleri ile ofis gereçleri alanındaki üretim ve satışıyla, hızla büyüyüp gelişen, dünya kalitesi tüm tüketicileri kucaklayan NOKI’nin satışlarında, ihracatın payı her geçen gün daha da artmaktadır.