Liqeo

Kalemde Fark Yaratan Marka

Getirdiği teknolojik yeniliklerle kendi alanında fark yaratan Liqeo kalemler, uluslararası teknolojik işbirliği ile üretilmektedir.

Getirdiği teknolojik yeniliklerle kendi alanında fark yaratan Liqeo kalemler, uluslararası teknolojik işbirliği ile üretilmektedir.

Türkiye ve Çin’de geliştirilip üretilen kalemlerde, hızlı kuruyan özel formüllü Alman mürekkebi ve dayanıklı polyester Japon uçları kullanılmaktadır.

En az 5-6 yıllık AR-GE ve laboratuvar çalışmaları sonucunda piyasaya sunulmuştur. Ürün çeşitlendirmesi anlamında geliştirme faaliyetleri devam etmektedir.

Kesintisiz serbest akış sağlayan patentli ‘free ink’ teknolojisi ile regülatörlü dağıtım ve kontrol sistemi, Liqeo kalemlerinin benzersiz üstün özellikleridir.

Bu özellikleri ile daha iyi yazı kalitesi, daha parlak ve canlı renkler, daha uzun yazma süresi ve daha verimli kullanım olanakları sunmaktadır.

Liqeo kalemlerde keçe, kartuş yoktur. Diğer fosforlu kalem, fineliner ve markerlerde en az yüzde 30-40 mürekkep tortusu oluşurken, Liqeo’da bu oran yüzde 5’in altındadır. Böylece ekonomik ve verimli kullanım avantajı sunmaktadır. Yüksek kaliteli Alman mürekkebi son damlasına kadar kullanıldığı ve atık tortu bırakmadığı için çevre dostudur.

Liqeo markası ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.